27 Aralık 2013 Cuma

Vitrinin Tozunu Alıyorum da :-)


Bu vazoyu bir arkadaşım hediye etmişti, ağzı dar olup içinin yıkanması zor olduğundan vitrinimde duruyor süs olarak. İçine birşey koysam diyordum, aklıma misketler geldi. Fena olmadı, bir müddet böyle dursun bakalım, belki yeni misketler de alırım.


Bu da yine hediye. Mutfağımda koyacak yer olmadığından, daha doğrusu mutfakta onu bir yere sıkıştırırsam gözümün önünde durmadığından hiç kullanmak aklıma gelmeyeceği için vitrine koydum. Ee, boş koyunca pek görünmez kaldı ben de içine sevdiğim bir tepsi örtüsü - ki onu da hiç kullanmak aklıma gelmediğinden durup duruyordu- ile çicek yerleştirdim. Ama tabi bu sefer de içini boşaltmaya üşendiğimden kullanılmıyor o başka:-)

8 yorum:

 1. günaydın arkadaşım hamarat mısın bugün?

  YanıtlaSil
 2. Eşim çiçek gönderdiğinde genelde vazolu olanlardan gönderiyor, çiçekler dökülüp kuruyunca ben de vazolarına kıyamıyorum evin her yeri abuk sabuk vazo doldu. Geçen gün ben de bazılarının içlerinden çıkan çakıl taşlarını koydum içlerine üstlerine de bir güzel kozalaklar dizdim; güzel bir akseuar oldu. Yani misketlerin yerine çakıl taşı, kabuk tarçın falan da güzel olabilir vazolarda, tavsiye olsun ;)

  YanıtlaSil
 3. Günaydın Sevda, sorma pek hamaratım, akşam tertemiz br ev keyfi süreceğim:-)

  Elime misket geçtiği için bunları koydum Nesrin,kozalak için küçük biraz ama tarçın fikri hoşuma gitti, deneyeceğim:-)

  YanıtlaSil
 4. hamarat
  aceba 3 erkekle ne kadar sürecek ..... :))
  any:)

  YanıtlaSil
 5. Ha ha ha, fazla umut yok Any:-) Aman yarın akşam biz dağıtalım yeter:-)

  YanıtlaSil
 6. umarım :)))))
  any:))

  YanıtlaSil
 7. Handancim ikiside guzel olmus.dantel ve cicek cok uyumlu ozellikle.

  YanıtlaSil
 8. Teşekkür ederim canım:-)

  YanıtlaSil