Telefondan Uzak Kalma Savaşım 1

Perşembe, Eylül 23, 2021


 

Benzer yazılarım

14 Yorum yap

 1. Günaydın Handan çok hoş olmuş. Hülya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Direk buraya yazsam daha kısa sürerdi Hülya , elim yazmayı unutmuş :D

   Sil
 2. İnternette minimalizm desek uyar mı ki? :))
  Olumlu bir karar. Olumsuz diyemeyeceğim:) Ara ara bloguna yazarsın.
  Öncelikle şu annelik üzerine konuşmalarına devam et lütfen. Teorik bilgi değil, iki farklı karakterdeki çocuğuna yıllarını harcayıp bu günlere getirmiş mis gibi annenin tecrübeleri onlar ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bloğuma yazacağım Zeugma, blog yazmak yaptığım en yaratıcı eylem :) Ama abuk subuk,oyunlar, hele instagramda bilimum sörf yapmakla geçen zamanıma yazık. Yerine ev temizledim bugün :D

   Sil
  2. Ah, cevaplamayı unutmuşum. Annelikle ilgili yazmayı ben de sevdim, devamı gelir herhalde. Şu an bi evdeki krizlerimi atlatayım da :) Teşekkür ederim :)

   Sil
  3. Blogdan başkası yalan zaten. Bende de Twitter var sadece. Gündemi doğru kanallardan ve çevrimiçi öğrenmek bulunmaz nimet. Şimdilerde yalnızca gazete gibi okuyorum sayılır.
   Verdiğin haberlere sevindim. Annelik üzerine konuşmalar gerçekten çok güzel bir seri:)

   Sil
 3. hahaha bayıldım! yeniliklerin kadını seniiii <3 bol şans.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Du bakalım bu uyuşturucu gibi oyun ve instagram bağımlılığımdan kurtulabilecek miyim Ceren.

   Sil
 4. Yazın da güzelmiş :-)

  Günlük yazmayı her zaman sevdim ama uzun zamandır vakit ayıramıyorum. Bakalım belki önümüzdeki ay güzel bir etkinlikle geri dönerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonlara doğru cıvımış yazım, yazmaya yazmaya eller formdan düşmüş :)

   Sil
 5. Keyifli görünüyor:) Ancak şöyle enteresan bir şey var, biz telefonu bıraksak da etrafımızda ki insanlar bırakmıyor ki:( Evde yalnızken falan neyse bir yere kadar ama insanlar beraberken bile bir süre sonra içlerinden biri/birkaçı illa telefona sarılıyor:)) Ya hadi bir fotoğraf çekelim yada iki dk. bir şeye bakıyorum falan diye başlayıp, sonra herkes kendi telefonuna gömülüyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanlarla birlikteyken telefonu (fotoğraf çekmek hariç, ama paylaşmaya kalkmam hemen) elime almam da aldırtmam da Sezgin. Az biraz olay çıkartırım :D

   Sil