11 Eylül 2019 Çarşamba

Evet Başlıyorummmm

Cumartesi öğlen uçağıyla başladı tatil maceramız. Ne hikmetse herkes Amerika'ya uçmaktaydı, yer bulamayacağız diye korktuk. Zira bizim indirimli bilet hakkımız var ve o da sadece uçak boşsa işe yarıyor.  Uzak yollarda oldukça stres yaratıyor bu durum.

Neyse uçak kalkmadan önce bizi bir yere yerleştirdiler, oh çektik.

Uçuş on saat sürüyor, saat farkı yedi saat. Dolayısıyla üç saat sonra varmış gibi oluyorsun New York'a. Ama bizim ilk iki gece kalacağımız yer New Jersey'de olduğu için akşam sekiz gibi ancak vardık otelimize.

New Jersey Bilgehan'ın arkadaşının yaşadığı yer. Bu gezi Bilgehan istediği ve yirmi kilo verdiği için yapıldığından ( sanırım beş kilosunu orada şeker ve çikolata yerken geri aldı)  önceliğimiz orasıydı.

Otele eşyalarımızı bırakıp ilk akşamımızı süpermarkette geçirmeye gittik hemen. Arkadaşı orada çalışıyordu efendim ondan gittik markete :) İlk karşılaşma anları çok tatlıydı.

Ertesi gün de oradaki bir su parkındaydık. Arkadaşın ailesi ile tanıştık, akşama kadar bizimkiler mutlu mutlu dolaştılar. Biz de kös kös oturduk. Tatilin en sakin günü buydu :D Bol su damlası fotoğrafları çektim.  İlk fotoğraflar bunlar olsun.
Bir de video ekleyeyim, sıcak havalarda sizi serinleteyim.


Not: Fotoğraflarda latin müzikler saklı, tıklayıp almayı unutmayın :)

14 yorum:

 1. Gönderin gelsin siz paylaştıkça bizde gezeriz böylece :)
  (Bi Çay Bi Çaylak )

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha BiÇay, sürekli kıyafet değiştiriyorsun, tanıyamıyorum :)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Bu sefer fotoğraf çekmeyi abartmadığımı sanıyordum ama çok yer gezince yine çok olmuş :)

   Sil
 3. 20 kilo verdiğini bilmiyordum. Şahane bir sonuç vallahi.
  Değil Newyork vallahi uzaya gitmeyi bile hak etmiş Bilgiç...
  Lütfen tebrik ettiğimi söyle ♥
  Sakın pes etmesin, korusun bu kilosunu

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Orada şeker ve çikolataya gömüldü ama evde yine dengeyi sağlarız umarım Şebo. Öyle iyi oldu ki giden kilolardan sonra.

   Sil
 4. 20 kilo mu? Bu başarıyla uzaya bile gitmeyi hak etmiş diyecektim ki baktım Şebnem de aynısını yazmış. Kilo vermeyi isteyip de veremeyenler nasıl da belli oldu :-)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha, bizimkisi şekeri kesince verdi kiloları çünkü çok yiyordu :)

   Sil
 5. Bilgehan' ı verdiği kilolar için tebrik ederim. Tüm hepsini sırayla okumak için gezinin ilk yazısına döndüm. Eminim güzel bir gezi serisi bekliyor bizi. Su sesi huzur verdi bile. İyi eğlenceler...

  YanıtlayınSil
 6. Ben bu yazıyı okumuştum sanki, okumamışım demek. 😂

  YanıtlayınSil