25 Temmuz 2020 Cumartesi

Market Siparişi Veresim Yok

Tatilden döndük, marketten almam gereken bir sürü şey var. Ama elim bir türlü gitmiyor,  erteleyip duruyorum.Biraz düşününce sebebini buldum .

Tatile gittim. Tanıdığım ve sevdiğim insanların yanında,  kalabalıktan uzakta olduğumdan kapalı yerlerde taktığım maske dışında - ki odaya girip çıktığım kısa mesafe haricinde hep açık havadaydım- normal bir tatildi.


Eve döndüm, çanta boşalt, çamaşır yıka as.  O arada Londra'dan arkadaşım iki günlüğüne geldi. İlk gün koruda piknik yaptık. Dün de aylardan sonra ilk defa evime misafir geldi. Balkonda oturduk. Masanın iki ucunda,  uzaktan uzağa sohbet ettik.


Hava çok güzel, tatil modumu yükseltmiş. Üstelik iki gündür Can sabah uçuşa gidiyor, evde bi ferahlık hissi içindeyim.

İşte markete sipariş veresim bu yüzden hiç yok. O sipariş geldiği anda, sabunlu sular ve yıkanan paketler ile virütik moda geri döneceğim. Biraz daha hayal dünyasında durmak istiyorum oysa ben.

10 yorum:

 1. Blog yazısı yazmaktan daha kısa bir süre alacağına eminimm :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Süre alması değil ki mesele, mesele hastalık moduna girip korona hissiyatına gömülmekten bir parça daha uzak kalmak istemem :)

   Sil
 2. evet ya o ruh haline girmek istememeniz çok doğal. bizim maddi durumlar tatil yapmaya uygun değil. bari siz o modda olun :) virs de bi bitseydi her şeyi mahvetti ya

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bitme emaresi de göstermiyor bir türlü, gerçekten çok sıktı artık.

   Sil
 3. Valla tüm bunlardan o kadar bunaldim ki

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yarın sabah pazara gideceğim, yine bir telaş yine bir gerilim.

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Bodoslama dalmak zorunda kaldım ne yazık ki :D

   Sil
 5. Aldığım paketlere eskisi kadar yıkama paklama yapmıyorum artık, zaten sabunlu bezle silerdim yine silip kaldırıyorum yerine. Biraz kaderci olmayı yeğlemeye başladım, bir de eşim olabilse daha huzurlu olucam..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de torbalarını değiştirip koyuyorum dolaba. Seninkinin aksine benim de eşim o kadar rahat ki, o da başka dert.

   Sil