8 Şubat 2014 Cumartesi

Başlık Bulamadım Anacım:-)

Evde ve boştayım ama sanki birşeyler yapmam gerekiyormuş gibi hissediyorum:-) Eee, yatağımın çarşafını sermem gerekiyor acaba ondan mı:-)

Dayıcığım hastanede. Haftasonu bir şey yapılmaz diye pek istememiştik ama asıl hastalığı dışında şisen el ve ayakları yüzünden çok ızdırabı vardı, onunla ilgileniyorlar. Evde yapabileceğimizden daha iyi bakılıyor.

Aslında tam zamanında kaçtı, faşır fuşur dolaşıyorum şu anda. Burnum tıkalıyken nasıl akabiliyor, onu çözemedim henüz:-)

Bugün oğluşların küçüğünü tek başına büyüğünü bir arkadaşıyla sinemaya bırakıp ben hastaneye giderken, bebeklerim ne zaman büyüdüler diye düşündüm. Ne güzel bir annenin bunları yaşaması. Allah korusun çocuklarımızı..

Küçük ayrıntılarla uğraşıyorum, aklımı bunlara yönlendiriyorum. Minik şeyler işte. Yastık yüzü vermeyi unutma, emboli çorabı bul, çamaşırları yıka gibi sıradan, sıradan oldukları için de hayat alt üst olduğunda insanın tutunabileceği şeyler .

Olumsuz hiçbir duyguya ihtiyacım yok...

Hepinize iyi geceler. Rahat ve dinlendirici uykular...

Ve yorum yapıp geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler. Kocamanından:-)

15 yorum:

 1. Cok gecmis olsun dayiniza.
  O burun tikaliyken akma olayi bende de var. Nasıl olduğunu çözen bir söylesin Allah aşkına :)

  YanıtlaSil
 2. çok çok geçmiş olsun.doktorunuza güveniyorsanız en kısa zamanda sorun çözülecektir.ben hastaneden çok doktorun önemli olduğunu düşünüyorum.her doktorun tedavisi ve iyileştirme süreci değişiyor.dilerim çok kısa zamanda iyi haberler alacağız senden...sevgilerimle...

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim Nesrin. Akıyor anacım, inanılmaz ama akıyor:-)

  Duygucum, doktor hastane hiçbir fikrimiz olmadan yola çıktık. İnternetten araştırayım dedim , baktım aynı doktoru kimi yere göğe sığdıramıyor kimi yerden yere vuruyor, Allah'a havale ettim. Şu anki doktorumuz doktor olarak nasıldır bilemem ama insan olarak sevdim. Ben safrakesesi ameliyatı olacağım zaman tanıdık prof. ve ünlü bir özel hastaneye yatmıştım da pankreasıma ilaç kaçtığından ölümden dönmüştüm, onun için sadece dua ediyorum... Teşekkür ederim canım:-)

  YanıtlaSil
 4. Çok geçmiş olsun handancım.

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim canım.

  YanıtlaSil
 6. Teşekkur ederim Nihalcim.

  YanıtlaSil
 7. Hastalıklar senden ve sevdiklerinden uzak kalsın. Handan senin de mutlu, rahat gecelerin olsun.

  YanıtlaSil
 8. Sağ ol Hamiyetcim:-) Günaydın sana :-)

  YanıtlaSil
 9. çok geçmiş olsun. Kolay gelsin Allah güzelliklerimizi korusun.

  YanıtlaSil
 10. Teşekkürler Donkişot, amin.

  YanıtlaSil
 11. tekrar gecmıs olsun canım.ıyı haftalar .

  YanıtlaSil
 12. Teşekkürler Mehtapcım, sana da iyi haftalar :-)

  YanıtlaSil
 13. Dayicigina cok gecmis olsun Handan'cim, umarim daha iyidir simdi.
  Öyle zor ki su hastanelerle, hastaliklarla ugrasmak...insanin dünyasi karariyor adeta. Aman yeterki caresiz bir hastalik vermesin Allah.. gelmsi gecmis olsun en kisa zamanda insallah.

  YanıtlaSil
 14. Teşekkür ederim Ayşecim, henüz bekliyoruz ne olup bittiğini öğrenmek için canım.

  YanıtlaSil