27 Nisan 2018 Cuma

Silkinme Çalışmaları

Sabah sürüklenircesine yürüyüş yaptım. Hahaah, bu kadar isteksiz yürüdüğüm zamanlar da azdır, genelde gittikten sonra moda girerim bu sefer hiç girmedim :D


Can'ın pazar günü boştu. Onun boş da çocukların hep bir işleri olduğundan,  ben de her yere birlikte gidelim modundan kurtulamadığımdan her gün kös kös oturuyoruz. (Zaten bu hafta hep gece gitti sabah geldi, yani gündüzleri de kös kös oturduk :D) Uzun zamandır buluşamadığımız arkadaşlarına mesaj attım, sanırım buluşabileceğiz. Çocuklar da kendi başlarının çaresine baksınlar artık.


Salı günü ortaokul arkadaşlarımla buluşma ayarladım.

Metehan bu akşam erken geliyormuş, sinema kaçamağı yapalım dedik. Avangers de beni hiç çekmiyor ama ailece gitmek güzel.


Önceden plân yapmazsam hiçbir şey yapamıyorum. Bazen plân yapmaktan bıkıyorum,  bırak dağınık kalsın diyorum ama bu sefer de ben dağılıyorum.

Zaten Ramazan'a da az kaldı, ne kadar gezsek kâr :)

20 yorum:

 1. Biz de pazar günü Avangers' a gideceğiz ailecek durumundan:)) keyifli bir hafta sonu olsun...

  YanıtlaSil
 2. Avangers'ı hiç izlemedim aslında bir günümü onları izlemeye ayırmak istiyorum, sanırım yaz tatilinde yapabilirim :)) Fotoğraflara da bayıldım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarz filmlerden ve her kahramanın bulamaç şeklinde her filmde çıkmasından sıkıldım aslında Kâğıt Salıncak ama kafa dağıtmak için nirebir . Ben Thor ve Galaksi'nin Koruyucuları 'nı seviyorum en çok, komik oluyorlar :)

   Teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Leylakların mis kokusu geldi sanki:) Çocuklar büyüdükçe ebeveynlerle gezmekten pek hoşnut olmuyorlar.Kabullenmek zor, ama en iyisi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bizimkiler seviyorlar bizimle gezmeyi Mehtap, şanslıyız o konuda ama kurslar, dersaneler derken denk düşüremiyoruz.

   Sil
 4. Bende her yere beraber gitmek istediğim için evde kalmak zorunda kalıyoruz eşimin işi yüzünden :( bu seferde sıkılıyorum. Onsuz plan yaptım artık hafta sonuna.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arada lâzım Kadriye, ben de arkadaşlarımla plân yapamıyordum eskiden Can'ın prıgramı değişip durduğu için, artık onsuz planlıyorum, ne yapalım.

   Sil
 5. Avangers'a gittin mi? Nasıldı film? Biz eşimle hafta içi gideceğiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok gitmedim henüz Şule, yarın akşam gideceğiz.

   Sil
 6. nasıl sıkıcı bir ilkbahar geçiriyorum şu bir haftadır , anlatamıyorum...:( umarım hızla planlarıma kavuşurum

  YanıtlaSil
 7. Canın sağolsun,arkadaşım.
  İyi ezmeler olsun o zaman.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Merih, benden de sevgiler :)

   Sil
 8. Ailece bir şey yapmayalı öyle çok oldu ki....Alışıyor insanoğlu Handan'ım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşte herkes kendi yoluna dağılmadan önce ne kadar yapsak kârdır diyerek uğraşıyorum Tülin, sonrasında zor gerçekten de.

   Sil
 9. plansız hareket etmek bana göre de değil hiç. çok nadirdir birden kalkıştığım. genelde önceden ilmek ilmek işlerim planımı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı şekilde Bibis, plânlar tamamsa iş bitmiş kadar olur benim için :"

   Sil
 10. Ben de bu aralar dagildim. Yaslandim galiba islere yetisemiyorum 😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha, yaşlanmak yok, yaşlanmak yook Derya 🤣

   Sil