10 Eylül 2016 Cumartesi

Chris Isaac

 Bir filmde çalan şarkısına bayılmıştım. Ama kim olduğunu bilmiyordum.  Derken albümü çıktı. Daha ilk duyduğumda filmdeki müziğin de onun olduğunu anlamıştım.

Bu gecenin konuğu da o olsun.

Ben de düğün sesinden uzaklaşarak kulağımın pasını atayım biraz :)

Seç bakalım sana hangisi çıkacak.
22 yorum:

 1. Ley ley leyy yağmurlu bir günde sevmiştim senii hobaa alaya gel:)) bizim burada böyle gıyk gıykk yapıyor arada:)) bu arada şarkım
  Chris Isaak - Blue Hotel
  Gizli bir mesajmı var:))) Hayırlı geceler öpücüklerrrr:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında müzik sesi geldikçe kalkıp oynasam bayağı zayıflarım Kuğu :)

   Mesacı aldın, artık ne yapacağını biliyorsun, günaydın :)

   Sil
 2. Ne güzel bir şey bu böyle:) Bana Forever Blue çıktı:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de seviyorum bu şarkı fallarımı Sezer :)

   Sil
 3. Handan alakasız olacak ama taşınmakla alakalı yazdığın bir yazı var mı? Varsa etiketini albilir miyim? Taşınma yazdım ama cık birşey çıkmadı. Var mı afilli bir etiken? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Edit: Etiketin olacaktı. :)

   Sil
  2. Sabah şöyle bir baktım pek taşınma yazısı yazmamışım BT. Oysa İzmir'den taşınırken pek duygulu bir yazı yazdığımı hatırlıyorum taslaklarda duruyordu,onu da silmişim.

   Sil
  3. Hadi ya. :( Her derde dev Handan taşınmanın püf noktalarını nalatmıştır demiştim ama ee olsun artık o kadar. :) Öptüm. :)

   Sil
 4. Mine çiçeklerini seçtim, en meşhurlarından birini kaptım. Sabah sabah enerjik geldi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sabaha en uygun olanını seçmişsin Burcu :)

   Sil
 5. İlk kez duydum ben:))Handan'cım seninle film zevklerimiz çok benziyor ama şarkı konusunda pek değiliz olsun illa ikiz olacağız diye bir şey yok:)) bu arada bana you don't cry diye bir şarkı çıktı. Teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak farklı müzikleri de görebiliyoruz bu sayede Müjde, film önerisi yapamasak da :D

   Sil
  2. Evet kesinlikle:) Ben eskilerde kaldım, yeğenlerimin ikisinin de dinlediklerini dinleyemiyorum mesela, e kuşak farkı onlar yirmilerindeler, ben 60'a iki yıldan az kaldı. :))))Ama gençken de rock müzik sevmezdim, ne bileyim yeğenim bazen sorar Pink Floyd senin zamanında vardı teyze ...yok onu da dinlemezdim varsa yoksa ABBA..:) ABBA dağılınca da kendimi Sinatra ve 'oldies' melodilere verdim. Ama günümüz çok ünlü şarkıları seviyorum örnek vermek gerekirse I Will Always Love You gibi, My All gibi...buna da şükür:) diyorum
   sevgiler

   Sil
 6. ne güzel fotoğraflar =) ben hile yaptım :D :D wicked game çıkana kadar tıkladım valla, emindim çıkacağına :D en sevidğim şarkılarından <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha, wicked game olmadan olmazdı tabi Evrim :)

   Sil
 7. Wicked Game çıktı, sahili huzurlu bulduğumdan sanırım.. Şarkıda mis gibi geldi :) Çok seviyorum bu resimli, şarkılı postlarınızı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Wicked Game sinemada yarısında çıktığım yegâne filmin şarkısı. Şarkıyı çok severim filmin sonunu yirmi altı yıl geçmiş hâlâ bilmem Akela :)

   Bu postlara şarkı falı etiketi yaptım, artık geri dönüp istediklerimize yeniden bakabileceğiz :)

   Sil
 8. Ilk fotograf nereden? Bır hıkayesi var mi? Onu sectim :) Benim de seninle müzik zevkim her zaman tutmuyor ama bunu sevdim :) Tutturduk Handan'im, kalpler zaten bir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakız Adası etiketine bakıp gerilere gidersen Pirgi Köyü'nün hikâyesini görürsün Hindiba. Aslında o etiket altında harika köyler var hazır açmışken hepsine bak bence hele Mesta'yı hiç kaçırma ;)

   Sil
 9. Yanıtlar
  1. Yağmur özleyenler şıp diye belli oluyor :)

   Sil
 10. Üniversite yılarında Wicked Game ve Blue Hotel şarkılarını çokça dinlemiştim. Geçmişe gittim.

  YanıtlaSil