7 Kasım 2014 Cuma

Kitap Fuarı Listem :)

Bakmayın başlıkta gülümsediğime, ilk defa kitap listemi buraya yapmıştım, sabah başına bir iki cümle yazıp yayınlayayım dedim ve pufff , yazı uçtu..

Sinir olmamak elde değil. Listeyi yaptığım için sağa sola not etiğim kitap isimlerini de silmiştim. Hem hepsinin yayınevini falan da bulmuştum tek tek...

Neyse, geçtim kalemi kâğıdı kapıp bilgisayara, yeniden bir liste hazırladım. Aradan kimi kitaplar gitmiştir ama yenileri ile hemen telâfi ettim.

Zaten sizlere oldukça tanıdık gelecek çoğu, bloglardan otlandım bol bol :)

İşte benim kitap fuarı listem. Yani ne kadarını taşıyabilirsem :)


20 yorum:

 1. Aylin in kitabına Bayılacak. Ben çok sevdim. Sunay akın ben de alacagim

  YanıtlaSil
 2. Evet ben de seveceğime eminim:-) Artık bir imzasını esirgemez herhal:-) Sunay Akın okumak hem çok keyifli hem de genel kültür arttırıcı, tabi bi de aklımda kalsaydı daha arttırırdı ya:-)

  YanıtlaSil
 3. Ben de yaptım listemi :) Ay çok heyecanlı ...
  Ben bu pazar oradayım , senin planın nedir Handan'cım belki karşılaşırız? :)

  YanıtlaSil
 4. Sanırım biz ancak son gününde gidebileceğiz Damla. Gerçi gözümü karartıp hafta içi bir gün de kendimi atabilirim oraya. Oğluşlar kızıyorlar onlarsız bir posta daha gidecek olmama ama:-) Gidiş geliş beş saat sürüyor anacım, aksi haldeergün orada olurduk biz:-)

  YanıtlaSil
 5. Günaydıın :)
  İstanbul'da olmak ne güzel.
  Göktuğ Canbaba yarın saat 15:00-16:00 arası 203Dogan Kitap standında imzada olacakmış. Bilgine ;-)

  YanıtlaSil
 6. Bu ara elime Sakallı Celal diye incele araştırma bir kitap geçti tavsiye ederim yazarı Orhan Karaveli..sevgi ve dostlukla...

  YanıtlaSil
 7. yaaaa, çok kıskandım. Kitap fuarı nisan'da oluyor genelde. daha 5 ay var.Ama ben de aidefixden ısmarlamak için liste yapmıştım, kendimi bununla avutayım bari:)))))
  çenebaz

  YanıtlaSil
 8. keyifli alışverişler o zaman :)

  YanıtlaSil
 9. ayyyy harika kitaplar seçmişsin Handan bende keşke gelebilseydim:(((

  YanıtlaSil
 10. Ne yazık ki yarın gidemeyeceğim Zeugma, oysa Bilgiç de bayılırdı kitabı imzalatmaya. İstanbul kitap fuarı Tekirdağ'a yakın olduğu için gidiş zor ne yazık ki, beş saat yolda geçiyor neredeyse:-)

  Teşekkür ederim Bilge, ona da bakabilirim. Gerçi listeyi daha uzatırsam Can beni ne yapar bilmem:-)

  Ben de İzmir'dekini kıskanıyorum zamanı gelince Çenebaz:-) Evet evet o liste de güzel:-)

  Teşekkür ederim Burcu:-)

  Kitapların çoğu senden zaten Sevda:-) Gelsene, hem yeğenler de özlemişlerdir bak:-)

  YanıtlaSil
 11. Kıskandım. Biz fuar için ile gitmek durumdayız, benim için de çek kağıt kokusunu içine.

  YanıtlaSil
 12. Biz de eminim bir o kadar yol gidiyoruzdur Burcu, o kadar uzak ki... Senin yerine de tadını çıkartırim, merak etme:-)

  YanıtlaSil
 13. Şeytan Yemini favori kitaplarımdan beğenirsin umarım. :)) Çok güzel ya böyle bir sürü kitap almak. Ben satın almıyorum pek. Sonra evde nasıl düzenliyorsun kitapları çoğaldıkça?

  YanıtlaSil
 14. Beğenirim diye düşünüyorum Şenay:-) Ben de yılda bir kere satın alıyorum, onun dışında kitaplarım bitmeden almıyorum. Yani bu kitaplar çok sayılmaz aslında. Eğer kitap beni çok sarmadıysa bitirdikten sonra ( Hiç sarmadıysa bitirmeden:-) birilerine veriyorum, kütüphane, bağış falan gibi şeylerle. Ama sevdiysem çok, elimin altında olmasını istediğimden evdeki bütün raflar kitap dolu:-) Hayalim kocaman bir kütüphane, henüz bir kutüphanem yok.

  YanıtlaSil
 15. Bu kadar çok kitap okuyabiliyomusun Handan. Valla supersin o zaman .

  YanıtlaSil
 16. Ne kadar sürede okuduğuma da bağlı tabi Kadriye:-)

  YanıtlaSil
 17. cehennem deresi ve bir ikea dolabı ilginç geldi bana. bi bakıyim. ya ben david eddings hastasıyım yaaa ha ha haaa :) onun şu komik şövalyesini çok seviyoom :)

  YanıtlaSil
 18. Evet Deep, klişeleşmiş bir kahraman değil. İlk üçlemeyi okumuştum , bu ikincisi eksik kalmış, başlamamıştım, bulabilirim umarım:-) Var mı tavsiye edeceğin bu fantazi kitap? Yeni bir seri bulmam gerek kendime:-)

  YanıtlaSil
 19. iyi bir liste olmuş, keyifli okumalar şimdiden :)

  YanıtlaSil
 20. Tesekkür ederim Bahar:-)

  YanıtlaSil